Kobiety i technologia, czyli Women in Tech Summit 2024


Największa w Europie konferencja dla kobiet Perspektywy Women in Tech Summit 2024 odbędzie się już 12 i 13 czerwca w Warszawie. Z przyjemnością informujemy, że Salam Lab jest partnerem wydarzenia

Spotkają się tam największe umysły nowych technologii: naukowczynie, inżynierki, liderki, startuperki oraz ekspertki światowych firm technologicznych. Podobnie jak w zeszłym roku wydarzenie zgromadzi ponad 8 tysięcy uczestniczek.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można tam zobaczyć  na własne oczy komputer kwantowy (!) i zrozumieć jego działanie.

Summit to także niepowtarzalna szansa, by zadbać o swoją karierę zawodową w ramach unikatowych Targów Kariery, podczas których zaprezentuje się niemal 100 najbardziej innowacyjnych i ceniących potencjał kobiet, globalnych firm technologicznych.

Programowanie kwantowe i bieżące tematy społeczne


W czasie konferencji dyskutowane będą najgorętsze tematy takie jak: programowanie kwantowe, nowa sztuczna inteligencja, interakcje human-machine, przyszłość data science, i więcej), oraz bieżące tematy społeczne (neurodiversity, przywództwo kobiet, tech-life balance). Będzie też można zdobyć nowe kompetencje dzięki warsztatom Tech&Soft Skills oraz w specjalnej Strefie Mentoringu, gdzie w formule 1:1 można konsultować się ze znakomitymi Mentorkami i Mentorami.

Studentki i studenci kierunków technicznych i ścisłych mogą ubiegać się o bezpłatne wejściówki, podobnie jak kobiety pochodzące z Ukrainy i studiujące/pracujące w STEM.

Organizatorem Summitu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy. Perspektywy Women in Tech Summit 2024.

AGENDA


Bilety znajdziecie tutaj.


Konferencja odbywa się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI Warszawa.

#Najnowsze publikacje