Staż w Salam Lab


Staż dziennikarski w redakcji Salam Lab

Chcesz tworzyć z nami Salam Lab? Możesz odbyć dziennikarski staż w naszej redakcji. Chcesz opowiadać o świecie ponad schematami? Bliskie są Ci tematy migracyjne i uchodźcze? Znasz język angielski lub ukraiński na tyle, żeby tłumaczyć teksty? A może nawet myślisz obrazami i potrafisz wyrażać swoje pomysły w Canvie?

Dziennikarski staż w redakcji Salam Lab to coś dla Ciebie.

Co możemy Ci zaoferować?
  • Staż pod okiem członkini lub członka naszej redakcji.
  • Możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego.
  • Współtworzenie prasówki pokojowej i social mediów Salam Lab.
  • Rzetelną pracę na tekstach źródłowych.
  • Analizę tworzonych treści pod kątem statystyk.
  • Wzajemną wymianę doświadczeń.
Sprawdź, co jeszcze możemy dla siebie zrobić. Inspirują nas ludzie i ich historie. To co najlepsze powstaje wtedy, kiedy możemy się spotkać. Wypełnij poniższy formularz najlepiej jak potrafisz i pozwól nam Siebie poznać. Staż jest bezpłatny. Wybrane osoby zaprosimy do płatnej współpracy.

O czym ostatnio pisaliśmy

Newsletter.  Zapisz się i czytaj Salam Lab na swoim mailu Newsletter. Zapisz się i czytaj Salam Lab na swoim mailu Posted on Wiwat maj! Co udało nam się zrobić w tym miesiącu? Wiwat maj! Co udało nam się zrobić w tym miesiącu? Posted on Sudan i jego spiderman. Tajemniczy bohater walczy o wolność Sudan i jego spiderman. Tajemniczy bohater walczy o wolność Posted on Prasówka pokojowa 06.06.2022 Prasówka pokojowa 06.06.2022 Posted on Zobacz również media społecznościowe Salam Lab. Na Facebooku, Instagramie oraz kanale w YouTube, redakcja Salam Lab tworzy ciekawe treści traktujące o pokoju, mniejszościach etnicznych i religijnych czy prawach człowieka.