Warsztaty „Empatia i Wielokulturowość” w Gdańsku


Zapraszamy na kolejne szkolenie dla osób pracujących w edukacji. Z nami dowiesz się, jak przekazywać wiedzę na temat migracji i wzmacniać postawy empatyczne

Uczysz w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej lub jesteś edukatorem/edukatorką w instytucji lub organizacji? Zależy Ci na budowaniu postawy otwartości i szacunku do drugiego człowieka i szukasz nowych metod oraz narzędzi edukacyjnych, które Ci pomogą w Twojej pracy? Zostań trenerem/trenerką naszego najważniejszego programu „Empatia i Wielokulturowość”.

Szkolenie przygotowuje do prowadzenia zajęć i warsztatów o tematyce antydyskryminacyjnej skierowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas szkolenia osoby uczestniczące poznają narzędzia i metody warsztatowe, które pomogą im podejmować w swojej pracy tematy związane z wielokulturowością, migracjami oraz przeciwdziałaniem islamofobii, a także kształtować wśród młodzieży postawy otwartości na drugiego człowieka.

Termin szkolenia: 1 kwietnia 2023 r., godz. 10:00-18:00

Miejsce: NOMUS – Nowe Muzeum Sztuki. Dział Muzeum Narodowego w Gdańsku, ul. Stefana Jaracza 14, Gdańsk

Prowadzenie: Katarzyna Domagała, Monika Zielińska – Salam Lab. 

Ważne informacje:

  • Udział w warsztatach jest bezpłatny.
  • Ilość miejsc jest ograniczona. Nie ma możliwości wzięcia udziału tylko w części szkolenia. Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie być z nami od 10 do 18, zostaw miejsce dla tych, którzy w tym terminie są w pełni dyspozycyjni. Szkolenia realizujemy w różnych miastach Polski do grudnia 2023 r., na naszej stronie internetowej publikujemy informacje o kolejnych szkoleniach.
  • Szkolenie odbędzie się w języku polskim.

W razie pytań prosimy o kontakt: edukacja@salamlab.pl

Obowiązują zapisy.
Zapisz się!

***

Szkolenie dofinansowane jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach grantu Let’s Empower, Participate and Teach each other to Hype Empathy: Challenging discourse about Islam and Muslims in Poland (EMPATHY).

Organizatorzy: Stowarzyszenie Laboratorium Działań dla Pokoju (Salam Lab), Fundacja Kobiety Wędrowne, Muzeum Narodowe w Gdańsku.Najnowsze publikacje