Co możesz zrobić (bezpłatnie) w SPA?

→ skorzystaj z przestrzeni coworkingowej i napij się kawy, herbaty i wody,

→ spotkaj się ze znajomymi i przyjaciółmi, by pracować nad wyjątkowymi projektami,

→ odpocznij w specjalnie zaprojektowanej strefie relaksu,

→ obejrzyj z nami film,

→ zorganizuj swoje własne zajęcia lub warsztaty,

→ weź udział w warsztatach organizowanych przez inne osoby,

→ porozmawiaj z pracowniczkami i pracownikami naszego Punktu Pomocy „Żyj w Krakowie”, by otrzymać informacje o możliwościach wsparcia,

→ skonsultuj się z psycholożką dyżurującą na miejscu,

→ rozmawiaj, pobądź, wyzwól swoją wyobraźnię.

Bądź tu z nami!

Zapraszamy codziennie na ul. Radziwiłłowską 3 w Krakowie. Poniżej znajdziesz kalendarz z dokładnymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach oraz możliwościach zapisu.

Wypełnij poniższy formularz, aby wziąć udział w wydarzeniu na terenie Społecznej Przestrzeni Aktywnej przy ul. Radziwiłłowskiej 3 w Krakowie. Na wydarzenie należy zapisać się najpóźniej 24h przed jego rozpoczęciem. Twoje uczestnictwo będzie potwierdzone poprzez email lub sms w dniu poprzedzającym wydarzenie.

UWAGA! Na niektóre wydarzenia obowiązuje limit miejsc.

SPA to ludzie i wspólne robienie ciekawych rzeczy.

SPA, Społeczna Przestrzeń Aktywna, to miejsce przeznaczone dla Was na aktywności, w których możecie uczestniczyć lub które sami możecie zorganizować. Wszystko po to, żeby nowi i starzy mieszkańcy Krakowa mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje, spotkać ludzi, którzy będą je z nimi dzielić i wymieniać się pomysłami. SPA to bezpieczne miejsce, w którym nie patrzymy na to, co nas różni, ale na to, co nas łączy.

Społeczna Przestrzeń Aktywna powstała przy Punkcie Pomocy „Żyj w Krakowie” przy ul. Radziwiłłowskiej 3 w Krakowie. To tu miały miejsce tysiące spotkań.
To tu nawiązały się przyjaźnie i wspaniałe relacje. Chcemy wykorzystać potencjał tego miejsca i zaprosić wszystkich mieszkańców i mieszkanki Krakowa – przybyszów i miejscowych – do tego, by przyszli i poczuli się jak u siebie.

Chcesz zorganizować bezpłatnie
własne wydarzenie?

Zapoznaj się z zasadami organizacji własnych wydarzeń w przestrzeni SPA na Radziwiłłowskiej 3 oraz formularzem zgłoszeniowym. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas na spa@salamlab.pl.

SPA nie istniałoby bez naszych darczyńców. Bardzo dziękujemy za wsparcie tysiącom osób, które wpłaciły nawet kilka złotych na rzecz Salam Lab. Ogromnie dziękujemy Teatrowi im. Juliusza Słowackiego w Krakowie za możliwość korzystania z fantastycznej przestrzeni przy ul. Radziwiłłowskiej 3 oraz IKEA Kraków za przekazanie nam wyposażenia. Dziękujemy naszym partnerom: JCC Kraków, Centrum Wielokulturowemu w Krakowie, Szlachetnej Paczce oraz sponsorom strategicznym: Fundacji Bayer, Fundacji AirLiquide, Airbnb, Fundacji Biedronka, Fundacji Batorego, Fundacji Dentons, Alight oraz Americares.