Bądź w SPA każdego dnia

Salam Lab tworzy Społeczną Przestrzeń Aktywną –wyjątkowe miejsce integracji, w którym każda osoba może czuć się jak u siebie.

Każdego dnia dzieje się tu coś innego: ćwiczymy jogę, pilates, uczymy się tańca towarzyskiego i malowania akwarelą.

Wierzymy, że każdy ma do czegoś talent, więc warto dzielić się nim z innymi. Przeprowadź swoje własne zajęcia czy warsztaty lub weź udział w wydarzeniach organizowanych przez inne osoby. Zabierz ze sobą rodzinę lub przyjaciół i przyjdź do SPA!

Kliknij aby przejść do listy wydarzeń na Dytmara 3

Znajdź wydarzenia dla siebie

Wydarzenia w ramach inicjatywy SPA odbywają się w naszym lokalu przy ul. Sołtysa Dytmara 3 w Krakowie.

Osoby prowadzące zajęcia, które tak dobrze znacie ze SPA, możecie spotkać również w Miejscu Otwartym – Community Center przy ul. Życzkowskiego w Krakowie.

Kliknij aby przejść do listy wydarzeń na Życzkowskiego

Społeczna Przestrzeń Aktywna to ludzie i wspólne tworzenie

SPA jest przeznaczona dla Was na aktywności, w których możecie uczestniczyć lub które sami możecie zorganizować. Wszystko po to, żeby nowi i dotychczasowi mieszkańcy Krakowa mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje i, co ważne, spotkać ludzi, którzy będą je z nimi dzielić i wymieniać się pomysłami.

Salam Lab tworzy bezpieczne miejsce,
w którym akceptujemy to, co nas różni, i cieszymy się z tego, co nas łączy

Ten wyjątkowy projekt powstał przy Punkcie Pomocy Radziwiłłowska 3 w Krakowie. To tu miały miejsce tysiące spotkań. To tu nawiązały się przyjaźnie i wspaniałe relacje. Chcemy wykorzystać potencjał tego miejsca i zaprosić wszystkich mieszkańców i mieszkanki Krakowa – przybyszów i miejscowych – do tego, by przyszli i poczuli się jak u siebie.

Chcesz zorganizować bezpłatnie
własne wydarzenie?

Zapoznaj się z zasadami organizacji własnych wydarzeń w przestrzeni SPA przy ul. Dytmara 3/U2 oraz formularzem zgłoszeniowym. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas na spa@salamlab.pl.

Projekt SPA – Społeczna Przestrzeń Aktywna nie istniałby bez naszych darczyńców. Dlatego bardzo dziękujemy za wsparcie tysiącom osób, które wpłaciły choćby kilka złotych na rzecz Salam Lab. Nade wszystko, ogromnie dziękujemy Teatrowi im. Juliusza Słowackiego w Krakowie za możliwość korzystania z fantastycznej przestrzeni przy ul. Radziwiłłowskiej 3 oraz IKEA Kraków za przekazanie nam wyposażenia.

Co więcej, dziękujemy naszym partnerom: Centrum Wielokulturowemu w Krakowie, Szlachetnej Paczce oraz sponsorom strategicznym: Fundacji Bayer, Fundacji AirLiquide, Airbnb, Fundacji Biedronka, Fundacji Batorego, Fundacji Dentons, Alight oraz Americares.